Комунальний дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) компенсуючого типу санаторного призначення № 18 "Ромашка"

   

День української писемності та мови

09.11.2017
Ми живемо на чудовій, багатій, мальовничій землі – на нашій славній Україні. Розмовляємо рідною державною українською мовою. А мова у нас – багата, мелодійна, щира, як і душа українського народу. Її зміцнення та розвиток – почесна місія від наймолодшого до найстаршого громадянина України. На честь Дня української писемності та мови у нашому дошкільному закладі пройшов тематичний день « Я - українець, моя рідна мова - українська».

Ми живемо на чудовій, багатій, мальовничій землі – на нашій славній Україні. Розмовляємо рідною державною українською мовою. А мова у нас – багата, мелодійна, щира, як і душа українського народу. Її зміцнення та розвиток – почесна місія від наймолодшого до найстаршого громадянина України.

На честь Дня української писемності та мови у нашому дошкільному закладі пройшов тематичний день  « Я - українець, моя рідна мова - українська».

    Педагоги провели такі заходи: 

  • тематичні заняття: «Подорож Україною», «Тарас Шевченко»,
  • літературна вікторина «На галявині казок»;
  • розучування з дітьми народних ігор;
  • читання українських народних казок та їх драматизація дітьми;
  • слухання та розповідання віршів Т.Г. Шевченка;
  • поповнено у групі бібліотечку для дітей книжками на українській мові;
  • прослуховування дітьми у записах українських пісень.

Усі ці заходи допомагають дітям пізнавати свою рідну мову, сприяють появі у дітей бажання спілкуватися, збагачують знання малят про поетів, письменників, про їх твори, виховують любов до національних традицій, народної мудрості, до краси і гармонії рідного слова.

Не будьмо байдужими, спілкуймося українською!